W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się worki na gruz i odpady – tzw. worki big bag. Poznań to miasto, w którym powstaje wiele dużych inwestycji, ale także mniejszych remontów. Skorzystanie z takich worków na gruz to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się do 1,5 tony gruzu czy odpadów. Taki worek to tani i szybki sposób na pozbycie się problemu odpadów poremontowych w Poznaniu i okolicach. Nasze worki cechują się dużą pojemności, a rozmiar to ok. 90 cm na szerokość i długość oraz ok. 125 cm na wysokość. Taka wielkość pozwala na swobodne zmieszczenie ponad 1 tony odpadów. Nie muszą Państwo zamawiać kontenera, jeśli do wywiezienia jest niezbyt duża ilość odpadów. Nasza firma wychodzi naprzeciw i w ramach usługi Gruzownik wynajmuje worki na gruz na terenie całego Poznania i okolic.

Worki Big Bag Poznań

W górnej części umieszczono uchwyty, które umożliwiają bardzo łatwe przemieszczanie ich np. za pomocą wózków widłowych. Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas, a taki worek na gruz podstawimy jeszcze tego samego dnia. Wiele firm ceni sobie mobilność takich worków na gruz. Wynajmujemy worki big bag, zapełniają je odpadami oraz gruzem, przenoszą sobie z miejsca na miejsce wózkiem widłowym. Nowość w Poznaniu to worki big bag do gruzu i odpadów, które z dnia na dzień są coraz częściej widoczne na ulicach miasta oraz przekonują do siebie wielu użytkowników. Taka łatwość korzystania i mobilność worków na gruz to jedne z ich najważniejszych atutów, do tego atrakcyjna cena na big bagi sprawia, że jesteśmy w stanie podstawić je w określonym miejscu już w ten sam dzień!

Worki na gruz Poznań

Worki na gruz Poznań

Klienci pytają nas, jakie odpady można umieszczać w takich workach na gruz? Wszyscy mieszkańcy Poznania i okolic mają możliwość zamówienia worków na gruz, w których można umieszczać nie tylko gruz, ale także wszelkie odpady poremontowe, w tym styropian, drewno, stare połamane meble, rury PCV i metalowe, dywany, ramy okienne i inne rzeczy, które powstają w trakcie prowadzenia prac budowlanych. To tylko niektóre z tych, które najczęściej spotykamy w workach, które odbieramy od naszych klientów. Należy pamiętać, że umieszczamy w nich wszystkie te odpady, które powstają w trakcie prac budowlanych. Poznań to kolejne polskie miasto, gdzie worki na gruz stają się coraz popularniejsze. Za sprawą realizowanej usługi „Gruzownika”, w Poznaniu widać już znacznie częściej worki na gruz „zaparkowane” przy posesjach. Zadowoleni mieszkańcy w tani sposób mogą legalnie pozbyć się gruzu i odpadów.

Big Bag Poznań

Dzięki niskiemu kosztowi wynajmu takiego worka big bag, cieszy się on olbrzymią popularnością w naszej ofercie. Worki na gruz podstawiamy w wielu miastach dookoła Poznania, zatem zachęcamy do kontaktu z nami i przekonania się, że to świetna forma na wywóz odpadów i gruzu w workach. Wystarczy jeden wykonany telefon do nas, a nasi doświadczeni pracownicy doradzą i odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Nasze dobre opinie nie biorą się znikąd. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego wierzymy, że Państwo także dołączą do tego grona!

Big Bag

Tagi: Big Bag Poznań, worki na gruz Poznań