Chcemy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych kontrahentów, dlatego podchodzimy do pracy z pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Każdemu klientowi gwarantujemy indywidualne podejście do wykonywanego zlecenia, niezależnie od tego, czy jest to osoba prywatna, czy też duża firma. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, przystosowanym do ekstremalnych zadań, będącym w stanie udźwignąć ciężar, ważący ponad kilkanaście ton. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają niezbędną wiedzę na temat postępowania ze wszelkiego rodzaju odpadami i są odpowiednio przygotowani do swojej pracy. Ponadto próbujemy sprostać wszelkim wymaganiom norm ekologicznych, dbając przy tym o ochronę środowiska. Kontenery na gruz to tania forma na wywóz gruzu z budowy. Posiadamy wiele rodzajów kontenerów, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb. Posiadamy kontenery na niewielki remont jak na budowę całego osiedla.

Kontenery na gruz i śmieci Poznań
odbiór gruzu i śmieci kontenerami Poznań

Oferujemy państwu duży wybór kontenerów na śmieci o różnych pojemnościach, szerokościach i wysokościach. Kiedy pojemnik zostanie już wybrany, nasi pracownicy w krótkim czasie dostarczą go we wskazane miejsce. Podstawiamy kontenery na gruz i śmieci na terenie całego Poznania i jego okolic. Po odbiór zapełnionych pojemników na odpady komunalne przyjeżdżamy zgodnie z harmonogramem pracy, w zależności od życzenia klienta raz w tygodniu, albo raz na dwa tygodnie. Klienci, zdecydowani na nasze usługi, mają gwarancję najniższej ceny wywozu odpadów. Poza tym nie muszą się martwić, że zanieczyszczenia trafią w nieprzeznaczone dla nich miejsce. W miarę możliwości, staramy się utylizować wszelkiego rodzaju śmieci, by troszczyć się o naturę.

Wywozimy odpady wszelkiego rodzaju: gruz, materiały pobudowlane i poremontowe, śmieci, stare meble, folie, rozmaite odpady zielone (trawę, liście, gałęzie, drewno, ziemię) czy też kartony. Kontenery na gruz i śmieci naszej firmy, są wykonane z materiałów wysokiej klasy. Cechuje je duża wytrzymałość na działanie różnych czynników zewnętrznych. Istnieje możliwość skorzystania z naszych usług jednorazowo. W razie potrzeby, mają państwo możliwość wynajęcia wybranego kontenera na kilka dni, jeśli porządki w ogrodzie albo prace remontowe przewidziane są na dłużej. Nasi pracownicy odbiorą pojemniki na gruz dopiero wtedy, kiedy zostaną o to poproszeni przez klienta. Zapewniamy, że zawsze dotrzymamy wyznaczonego terminu i sprostamy zleconym zadaniom najlepiej i najszybciej, jak tylko potrafimy.

Pytają nas Państwo, jakie odpady można umieszczać w kontenerze na odpady. Przedstawiamy przykładową listę takich śmieci:

  • beton, siporeks, cegły, ceramika budowlana i łazienkowa
  • styropiany, kleje, wełna mineralna
  • rury stalowe i plastikowe, materiały budowlane plastikowe
  • materiały PCV, jak wykładziny, parapety, kable
  • drewno, stare meble, tapczany i kanapy
  • wszelkie odpady wielkogabarytowe
  • drzwi, stare okna, szkło
  • papa, spalenizna, tworzywa sztuczne
  • dachówka
  • odpady zielone – trawa, liście, ziemia, glina

Tagi: Kontenery na gruz Poznań, kontenery na śmieci Poznań