Jeśli mają państwo problem z zalegającym gruzem, warto zgłosić się do nas. Jako jedna z wiodących firm, trudniących się wywozem oraz recyklingiem różnego rodzaju odpadów, pomożemy usunąć go z domu prywatnego czy placu budowy. Zapewniamy, że nasza działalność jest w pełni bezpieczna dla środowiska, gdyż spełniamy wszelkie wymagania ekologicznego transportu śmieci i odpadów. Wiele daje też wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy zadbają o każdy szczegół, by tylko zdobyć uznanie klienta. Wyrabiamy w sobie punktualność i rzetelność, by w żadnym wypadku nie zawieść państwa oczekiwań. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który doskonale spisuje się w chwili załadunku i transportu. Obszar, na jakim świadczymy nasze usługi, obejmuje tereny Poznania i okolic. Posiadając ogromne doświadczenie, poparte długoletnim stażem na polskim rynku, możemy proponować naszym klientom profesjonalne wykonywanie zleceń w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wywóz gruzu Poznań

Przy współpracy z naszą firmą wywóz gruzu staje się bardzo prosty, ponieważ klientom udostępniamy własne kontenery, które mogą uzupełniać przez kilka bądź kilkanaście dni. Po upływie tego czasu pojemnik, wraz ze zgromadzonymi w nim odpadami budowlanymi, zostaje odebrany. Ponadto, każdą usługę szczegółowo omówisz dzwoniąc do naszej firmy. Gwarantujemy, że w przeciągu trzech godzin od przyjęcia zlecenia do realizacji, dotrze do państwa nasz pracownik z wybranym kontenerem. Oferujemy też wywóz gruzu przy załadunku łyżką HDS. Odpady, które zabieramy od klientów, zawsze trafiają w legalnie wydzielone miejsca lub zostają poddane procesowi recyklingu.

Dużym udogodnieniem w trakcie wszelkiego rodzaju remontów okazuje się również profesjonalny rękaw zsypowy. Dzięki niemu w prosty, a przede wszystkim bezpieczny sposób bez najmniejszych przeszkód usuniecie państwo gruz z wyższych pięter budynku. Przy okazji, zapobiegniecie też państwo dodatkowemu zabrudzeniu remontowanego miejsca. Bezpośrednio pod rękawem zsypowym zostanie umieszczony kontener, do którego będą trafiać zrzucane kawałki gruzu. Udostępniany przez nas zestaw jest wykonywany z polietylenu PE-HD, cechującego się dużą odpornością na uszkodzenia. W dodatku okazuje się niezwykle prosty w montażu i można go bez problemu dostosować do różnych wysokości. Klientom, którzy zamówią taki zestaw zsypu budowlanego, zapewniamy darmowy transport gruzu.