Dlaczego warto wywozić odpady w kontenerach?
Dlatego, że jest to najtańsza opcja, a zarazem najwygodniejsza – podstawiamy kontenery bezpośrednio do miejsc powstawania gruzu, śmieci i odpadów – na posesje klientów, pod klatki na osiedlach jak również wewnątrz kamienic – dzięki posiadaniu najmniejszych ciężarówek typu Multicar, które zmieszczą się nawet w bardzo wąskie bramy.

Naszym klientom zapewniamy przede wszystkim wywóz gruzu. Z naszą pomocą pozbędziecie się go państwo w łatwy i bezpieczny sposób. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie wynająć specjalne rękawy gruzowe, które bardzo pomogą przy usuwaniu odpadów z wyższych kondygnacji budynku.

Kolejną z usług, jakie świadczymy, są też rozbiórki i wyburzenia. Wykonujemy je przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu lekkiego i ciężkiego. Podejmiemy się usunięcia obiektów magazynowych i przemysłowych oraz budynków mieszkalnych czy gospodarczych. Ponadto, jesteśmy także przygotowani do rozbiórki infrastruktury drogowej. Korzystając z usług naszej firmy, możecie być państwo spokojni o dalsze losy powierzonych nam odpadów. Dzięki specjalistycznym sprzętom, jakie posiadamy, zostaną one w profesjonalny sposób przetworzone na kruszywo i tłuczeń. Podczas tego procesu wykorzystujemy nowoczesne technologie rozdrabniania i przesiewania, które z pewnością przełożą się na jakość powstającego materiału.

Obecnie proponujemy państwu także wywóz ziemi i gruzu wywrotkami o dużej pojemności z załadunkiem przy użyciu łyżki HDS albo opcjonalnie bez załadunku. Zapewniamy, że wszelkie odpady i śmieci wywozimy jedynie na legalnie utworzone wysypiska. Nasi klienci nie muszą się więc obawiać o ewentualne zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

Zajmujemy się również sprzedażą piasku, żwiru, czarnoziemu oraz kruszywa budowlanego. Możecie państwo liczyć na doskonały gatunkowo materiał przy stosunkowo niewysokiej cenie.

Niskie ceny i wygoda

Kontener metalowy jest zarówno odporny jak i bardzo wytrzymały co pozwala na przewożenie wszystkich odpadów remontowych oraz budowlanych, które są zwykle bardzo ciężkie i zbyt duże, żeby zmieścić je w różnego rodzaju workach. Wszystkie posiadane przez nas kontenery są typu otwartego – mulda, co gwarantuje bardzo wygodny załadunek koparką, ręcznie we wiadrach oraz przy zastosowaniu specjalistycznych rękawów bezpylnych, które można również wynająć w naszej firmie.

Środowisko

Nasza firma działa na podstawie wszelkich wymaganych zezwoleń w zakresie odbioru i transportu odpadów. Dysponujemy własnymi kontenerami oraz specjalistycznymi pojazdami spełniającymi rygorystyczne normy ekologiczne. Nasze pojazdy wyposażone są w zabudowę bramową o maksymalnym udźwigu 20 ton. Prowadzimy pełną dokumentację związaną z przekazywaniem i ewidencją odpadów, a dla naszych klientów sporządzamy karty przekazania odpadów.

wywóz śmieci i odpadów Poznań

Pojemniki na odpady

Wywóz śmieci i gruzu w Poznaniu przez naszą firmę to sprawdzony i najtańszy sposób na pozbycie się każdej ilości odpadów. Ogromne doświadczenie i duży wybór pojemników sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Wystarczy jeden telefon aby zamówić kontener i więcej nie martwić się o zalegający gruz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontener na gruz

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy budowlane i remontowe. Pojemniki odbieramy zarówno z placów budowy jak i z prywatnych posesji. Posiadamy niezawodny sprzęt, w tym samochody ciężarowe z dźwigami, które bez problemu poradzą sobie z odbiorem każdej ilości gruzu. Od konkurencji odróżnia nas zaangażowanie oraz szybka realizacja zleceń. Zadowolenie i satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy elastyczni i łatwo dopasowujemy się do wymagań wszystkich naszych klientów.

Nasze usługi:

Kontenery na gruz i śmieci

Oferujemy państwu duży wybór kontenerów na śmieci o różnych pojemnościach, szerokościach i wysokościach. Kiedy pojemnik zostanie już wybrany, nasi pracownicy w krótkim czasie dostarczą go we wskazane miejsce

Rozbiórki i wyburzenia

zajmujemy się przeprowadzaniem rozbiórek i wyburzeń za pomocą specjalistycznego sprzętu

Wywóz odpadów budowlanych

cegły, beton tynk i inne odpady powstające na każdej budowie: gruz, materiały pobudowlane i poremontowe: ceramika, dachówki, materiały docieplające