W ramach naszej oferty zajmujemy się transportem ziemi, gliny. Bardzo często zdarza się, że osoby prywatne nie posiadają kompostowni przy gospodarstwach czy domach i tym samym nie mają co zrobić z odpadami, pozostałymi po doglądaniu ogrodu lub nawet zwyczajnego trawnika. Doskonałym rozwiązaniem, które umożliwi usunięcie zalegających gałęzi, trawy, liści, a przede wszystkim gleby, okaże się z pewnością firma, gwarantująca wywóz ziemi.

Decydując się na nasze usługi uzyskują państwo stuprocentową pewność, że odpady nie trafią w niewłaściwe miejsce. Wywiezienie ich na przykład do lasu nie tylko może zaszkodzić środowisku naturalnemu, ale również podlega karze wysokiej grzywny. Po co narażać się na nieprzyjemności, jeśli można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy na pewno nie zawiodą państwa oczekiwań?

Wywóz ziemi realizujemy za pomocą specjalnych wywrotek. Jeśli tylko klientowi będzie na tym zależało, istnieje także opcja wywozu ziemi wraz z załadunkiem za pośrednictwem łyżki HDS. Być może zdecydują się państwo na pozostawienie kontenera na parę dni, by przez ten czas zdążyć załadować wszelkie odpady. By sprostać oczekiwaniom klientów, przy transporcie wykorzystujemy pojemniki różnej wielkości. Duże doświadczenie, jakim możemy się pochwalić, daje gwarancję sprawności i wysokiej jakości świadczonych usług. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych, profesjonalnych pracowników, którzy wykonają swoje zadania na najwyższym poziomie.

Wywóz ziemi Poznań

Aby zamówić przewóz odpadów, wystarczy zadzwonić. W przeciągu trzech godzin od rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem przyślemy państwu odpowiedni pojemnik we wskazane uprzednio miejsce. Nigdy nie zwlekamy z realizacją naszych zleceń, jesteśmy terminowi, a przy tym oferujemy najkorzystniejsze ceny na rynku. Mamy także wszelkie niezbędne zezwolenia, dzięki którym możemy zaświadczyć, że działamy zgodnie z obowiązującym prawem. Świadczymy usługi na terenie miasta Poznań, gdzie też znajduje się siedziba spółki, i jego najbliższych okolic. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami.

Dodatkowo trudnimy się także sprzedażą czarnoziemu i torfu. Naszym klientom zawsze zapewniamy towar najlepszego sortu oraz profesjonalizm ze strony sprzedających.