Obecnie coraz częściej dokonuje się renowacji starych, zniszczonych budynków, natomiast te nieruchomości, które według administracji miejskiej nie sprostają aktualnym wymaganiom użytkowym, zostają zlikwidowane. Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem rozbiórek i wyburzeń za pomocą specjalistycznego sprzętu, gotowego na różne zadania. Działamy na terenie Poznania i obszarów położonych w jego okolicach. Wyspecjalizowana i odpowiednio przygotowana kadra jest gotowa podjąć się każdej zleconej pracy rozbiórkowej i wykonać ją bez zarzutu. Ponadto, zatrudniani przez nas ludzie rygorystycznie przestrzegają zasad BHP i są wyposażeni w niezbędne środki bezpieczeństwa. Jako doświadczona w swoim fachu firma, posiadająca wszelkie niezbędne uprawnienia i umiejętności, możemy zagwarantować klientom pełne zadowolenie i atrakcyjne ceny.

Rozbiórki i wyburzenia w Poznaniu

Używamy profesjonalnego sprzętu, zarówno lekkiego, jak i ciężkiego. Dysponujemy urządzeniami, gotowymi do wszelkiego typu zadań, zapewniającymi precyzyjną i szybką pracę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dostępnych w branży budowlanej, możemy osiągać pełną skuteczność przy realizacji powierzonych zleceń. Wykonywane przez nas rozbiórki i wyburzenia, dotyczą każdego rodzaju obiektów i konstrukcji, między innymi: domków jednorodzinnych, kamienic, garaży, obiektów magazynowych i przemysłowych czy też rozbiórek infrastruktury drogowej.

prowadzimy rozbiórki i wyburzenia

Oprócz prac wyburzeniowych, zajmujemy się także recyklingiem pozostałych po rozbiórkach materiałów. Dbamy o zachowanie czystości terenów, w których przeprowadzamy działania. Gruz i odpady pobudowlane zabieramy bezpośrednio z miejsca pracy, a następnie kruszymy, sortujemy i oczyszczamy, by mogły być w przyszłości ponownie wykorzystane. W siedzibie naszej firmy posiadamy najnowocześniejszą na terenie Poznania linię, przeznaczoną do segregowania gruzu recyklingowego. Dzięki takim działaniom przyczyniamy się do ochrony nieodnawialnych surowców naturalnych, a także nie narażamy klientów na koszty, związane z wydobyciem i transportem kruszywa.

Nasze usługi świadczymy również klientom, potrzebującym fachowej pomocy na placu budowy. Wówczas, w trosce o środowisko naturalne, zajmujemy się segregacją pozostałych po pracy odpadów i ich dalszą obróbką. Za sprawą takich zabiegów zanieczyszczenia nie lądują na nielegalnych wysypiskach, a trafiają na rynek surowców wtórnych. Tam podlegają procesowi utylizacji, która pozwoli je ponownie wykorzystać w przyszłości.