Szukając firmy w internecie można trafić na wiele różnych przedsiębiorstw, które oferują wywóz drewna w Poznaniu. Tylko jak sprawdzić, czy dana firma jest rzetelna, czy posiada wymagane zezwolenia na odbiór drewna od Państwa? „Gruzownik” to nasza sprawdzona marka na poznańskim rynku, która od lat odbiera odpady, w tym także odpady drewniane. Prowadzimy odzysk drewna i odbieramy od Państwa wszelkie odpady drewniane, w tym palety, skrzynie, resztki po wycince drzew, odpady z fabryk mebli, odpady drewniane z tartaków. Obsługujemy zlecenia klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy cenią nas także za szybkie podmiany kontenerów pełnych na puste. Współpracujemy z firmami meblowymi oraz tartakami, dla których systematyczny odbiór odpadów drewnianych jest kluczowym elementem biznesu. Dla klientów indywidualnych oferujemy kontenery w różnych pojemnościach, o pojemności już od 1,3m3, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w trakcie remontu, czy wyburzeń altan drewnianych.

Wywóz drewna Poznań

Kontenery na odpady drewniane

Oferujemy je w kilku pojemnościach do wyboru w zależności od Państwa potrzeb:

  • Wywóz drewna w kontenerze 1,7 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 2,7 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 3,7 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 4,7 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 6,0 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 8,0 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 14,0 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 18,0 m3
  • Wywóz drewna w kontenerze 40,0 m3

Recykling drewna

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na odbiór odpadów i utylizację drewna. Odpady trafią do nas, a my poddamy je procesowi recyklingu na naszej nowoczesnej linii technologicznej w Poznaniu. Odbiór odpadów drewnianych nie był nigdy tak prosty, jak teraz. Wystarczy wykonać jeden telefon, aby pozbyć się problemu zalegającego drewna. Nasi pracownicy doradzą Państwo najlepszy rozmiar kontenera na odpady drewniane, aby zminimalizować koszt usługi. Za to cenią nas nasi klienci!

Odpady drewniane Poznań

Wywóz drewna

Posiadamy wyspecjalizowane pojazdy, dzięki którym możemy zmieścić się nawet w najwęższe bramy poznańskich kamienic. Przejedziemy w każde miejsce w tartaku, aby odebrać od Państwa odpady drewniane. Na przełomie ostatnich lat wywóz drewna stał się jedną z ważniejszych gałęzi naszej działalności – a zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci stawia nas w roli lidera lokalnego rynku. Dojeżdżamy w każde miejsce w Poznaniu oraz do wszystkich okolicznych miejscowości – zapewniamy profesjonalny, terminowy i bezpieczne odbiór odpadów drewnianych. Oferujemy wywóz gałęzi – zapraszamy do kontaktu.

Utylizacja drewna Poznań